| teommmm a întrebat:

am 12 ani si imi doresc sa adopt un caine mascul sau femela adult,as vrea un labrador,husky,ciobanesc german,boxer,buldog sau um bichon maltez,chiar imi doresc un prieten,,blanos,, ca sa il iubesc si sa il ingrijesc, am o curte mare unde poate sa se joace in voie, daca aveți un caine si vreți sa il oferiți cuiva sunați ma la nr. 0772013827. in rm.valcea mulțumesc! dau si fundița

7 răspunsuri:
| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Poti sa te uiti pe olx sunt multi oameni care dau catelusi gratis! Ps sper ca am fost de ajutor!

| teommmm explică (pentru Mihaela_Anna_1997):

Am căutat dar nu am găsit
Oricum mersi!

| RoxB a răspuns:

Poti sa cauti pe www.olx.ro, sau ca cauti un adapost de animale din orasul tau, sa adopti de acolo.

| teommmm explică (pentru RoxB):

Buna! Am căutat dar inca nu am găsit
Oricum mersi!

| RoxB a răspuns (pentru teommmm):

Serialele apar pe net la 1-2 ore dupa ce ruleaza la americani, iar noi suntem cu juma de zi inaintea lor. Daca la ei ruleaza un serial vineri seara, tu din Romania il vei gasi pe net sambata dimineata. Acum nu sunt toate site-urile sincronizate, nu upload-eaza toata acelasi format si aceeasi rezolutie in acelasi timp, dar pana in pranz trebuie sa-l gasesti intr-o forma sau alta.
Uite si lista cu episoadele care au data confirmata: https://en.wikipedia.org/......s_episodes

| RoxB a răspuns (pentru teommmm):

Ah, scuze! Am raspuns la raspunsul gresit happy Sorry!