| Alesyaa a întrebat:

am creat o pagina de facebook destinata brutalitatii fata de animale (sa conving cat mai multi oameni sa iubeasca animalele) si am doar 4 prieteni nu stiu ce sa mai fac sa am cat mai multi prieteni si like-uri la aceasta pagina. imi puteti da niste sfaturi ca pagina sa aiba "audienta" mai mare!?

https://www.facebook.com/pages/SOS-animalele/35955532749 6013?fref=ts

7 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Ai like-ul numarul 8 de la mine plus share! Succes!

| Furculingură a răspuns:

Ţi-am dat like. Succes! happy

| Pişcoţica a răspuns:

Te-am ajutat şi eu cu un like la fiecare poză. Frumos gestul. :*.

Cheers. Pişcoţica!

| Alesyaa explică:

Si daca dati like, va rog mult de tot sa dati like la pagina nu neaparat la poze (dar ma multumesc sa dati like si la poze) mersi

| Alesyaa explică:

Va multumesccccccc mult...o sa mai astept si de alte persoane

| Laura164 a răspuns:

Ti-am dat like.Success!