| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am gasit o pisica in scara blocului meu, se pare ca cineva a lasat-o acolo.Am tinut-o o perioada de timp dar acum nu mai pot.Si nu stiu ce sa fac cu ea.Pe strada sa ii dau drumul nu vreau.Am intrebat mai multe persoane dar nu vrea nimeni sa o ia.Este o pisica foarte inteligenta si frumoasa.Cred ca este rasa angora turceasca, nu stiu sigur. Daca cineva este interesat sa imi lase un mesaj pe privat.Multumesc.App sunt din Calarasi.

7 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna яоxs,
Posteaza un anunt online daca vrei. O sa poti avea surprize placute.
Pa, pa

| mgtow a răspuns:

Ai uitat sa precizezi din ce localitate esti. Asa poate gasesti cineva de aici care sta in acelasi oras unde stai tu.

| яоxs a răspuns:

Sunt din Calarasi.

| ღKittyღ_1281 a răspuns:

Eu nu pot sa zic ca nu o vreau...o vreau dar sunt din slatinasi este distanta mare.am 3 pisici si 4 caini am o adevarata gradina zoo acasa...ai mai multe variante:
daca nu vrei s- lasi pe strada nu te condamna nimeni este un suflet.du-o la tara la cineva
sau pune niste comentarii pe mai multe site-uri despre acest subiect
sau du-te la un cabinet veterinar si vorbeste cu un doctor vederinar poate o ia el si o duce la un centru dina ala pentru animale pierdute, sau fara stapan...
sau vindeo

| WR104 a răspuns:

Poate ca nu trebuia sa o iei de la bun inceput.asa o sa faci si cu copiii tai. Sper sa gasesti pe cineva sa o ia daca nu doneaz-o la un restaurant chinezesc.

| chocolate_2734 a răspuns:

Poti sa o duci la un pet shop happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt interesată, pentru că stau la apartament, dar eu zic că cel mai bine ar fi să o duci la bunicii tăi, poate o vor ţine. Spune-le că e o pisică iubitoare, inteligentă etc. Multă baftă! :*