| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a întrebat:

Am incercat sa fac si eu bratara prieteniei si nu mi-a iesit asa cum am vrut eu. Acum fac alta: cu inimioare. Sunt la inceput dar vad ca nu imi ies nodurile. Cum ar trebui sa le fac? Nodurile de la stanga la dreapta imi ies, dar cele de la dreapta la stanga nu; si fac aceleasi noduri in ambele parti. Cu ce gresesc? P. S. fac noduri duble. De preferabil as vrea un filmulet cu explicatia, asa se intelege mai usor. Va multumesc. Apropo, dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Poi da eu am facut(si fac)stiu o gramada de moda :).Eu nu am inteles ca tu te referi stict la cea cu inimioare, cei drept ai zis:''Acum fac alta: cu inimioare.''Dar eu credeam ca vrei sa stii sa faci noduri in general.Dar uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=F7hEpAIGvaY&feature=relmfu.Daca nu este bun nici acesta imi pare rau,dar nu mai stiu altceva(si nici nu prea inteleg foarte bine la ce te referi),in acest videoclip gasesti cum sa faci nodurile, uita-te cu atentie si este imposibil sa nu intelegi, eu din acest videoclip am invatat prima mea bratara(adica cea cu inimioare :) ).Eu sper sa fie bine :).Pa!:)

5 răspunsuri:
| lifeisperfekt a răspuns:

Uite aici poti gasi: http://www.youtube.com/watch?v=9YYrxwJIpeU si aici: http://www.youtube.com/watch?v=N3UK5q3wGYk.Eu sper ca te-a ajutat si-ti urez succes:).Pa!:)

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi explică (pentru lifeisperfekt):

Stiu tipurile de noduri, dar pe mine ma intereseaza altceva. Ce noduri(sau ce nod) din astea 4 se folosesc(se foloseste) la bratara prieteniei cu inimiore. Vroiam sa imi raspunda cineva care a m-ai facut asa ceva.

| lifeisperfekt a răspuns:

Multumesc si te ajut oricand cu mare placere :d happy

| lifeisperfekt a răspuns:

Nu ai pentru ce sa-mi multumestihappy