| crysu a întrebat:

am o catelusa bichon maltez de 1 an si inca nu i-a venit ciclu, este vreo problema cu ea?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

@SingurToataViata o catea este normal sa aiba menstruatie (ciclu') deoarece, este mamifer ca si noi oamenii si se inmultesc cainii, nu? happy
@Crysu, catelusa ta nu are nimic grav. Cat de curand o sa-i vina. happy

5 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Poi sa stii ca lui a mea i-a venit la 2 ani nu stiu dc! Asta este sau cu cea de la tara intrase in caldura cand ii venise ciclu nu cred ca-i o proble mai bine du-te la veterinar si vezi ce spune de ea! Niste analize ar prinde bine1fundita

| mgtow a răspuns:

Asta e tare rolling on the floor cum sa aiba ciclu o catea? laughinglaughing asa ceva n-am auzit in viata mea

| mgtow a răspuns:

Nu stiam si nu credeam ca si catelele au menstruatie, mersi oricum e o noutate pentru mine

| ThєOηlyOηє a răspuns:

Nu cred ca e o problema, catelusei mele i-a venit la un an si 4 luni, dar sugerez sa vizitezi un veterinar pentru un raspuns clarwinking

| cevasacru a răspuns:

laughing) sa ii cumperi si tampoane. ok?