| danutzalbes a întrebat:

Am o femela Labrador, are aproape 11 luni si nu stiu daca e normal ca la varsta nu i-a venit ciclul. Din cate stiu eu, lor le vine ciclul din sase in sase luni.Intrebarea mea este:are vreo problema sau e normal sa ii intarzie in primul an de viata? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| madalina_8123 a răspuns:

Mai bine te adresezi unui medic veternar decat sa primesti niste raspunsuri neavizate de la utilizatorii care nu au cunostinte, cel putin nu suficiente, in domeniul veterinar.

4 răspunsuri:
| IepurasulBrunet a răspuns:

Eu nu cred ca e ceva normal.

| hax0r a răspuns:

E o problema des intalnita la acesti caini. ciclul se poate porni introducand degetul mare in zona cu pricina si tragandu-l brusc afara. intre tip ar fi recomandat sa o mangai pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui nimic rau. la cateaua mea i-a venit ciclu abia la un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut am si eu un mascul de 2 ani daca te intereseaza o imperechere cauta-ma la ID pufialin_pufialin sunt din ploiesti!