| Amalia_Amalia_1983 a întrebat:

Am o întrebare care vaccin este neobligatoriu la câini?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

De fapt, toate sunt neobligatorii.Dar e bine să le facă.

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Toate vaccinurile sunt obligatorii, nu exista nici unul "neobligatoriu".

| Felys a răspuns:

Cand iti iei un caine te gandesti in primul rand la binele lui si ii faci toate vaccinurile necesare dezoltarii lui armonioase si sanatoase, nu te gandesti sa sari peste anumite vaccinuri doar pentru ca trebuie sa dai niste bani

| Panaet_Nela-daniela_1979 a răspuns:

Eu zic sa le faci pe toate, daca nu le faci s-ar putea sa turbeze sau sa moara

| FloStar a răspuns:

Obligatoriu este cel antirabic, celelalte, daca nu doresti, nu le faci. dar este de preferat sa le faci pe toate, pentru sanatatea lui

| Amalia_Amalia_1983 explică:

Ok,mersi tuturor

| Marmar a răspuns:

Ne există "neobligatoriu".