| ciufiXXXXXX a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu vaccinurile la caini. Am un caine care are 2 ani, si pana la varsta asta nu i-am facut nici un vaccin. Credeti ca ar ajuta sa incep de acum cu ele, si daca da, ce vaccin ar trebui, si pentru ce? Daca nu i-am facut de mic vaccinurile, care sunt riscurile? Multumesc nespus!

1 răspuns:
| anca2002 a răspuns:

E cam mare pentru vaccin du-te la un medic veterinar si intreaba-l pe el poate sa faca anumite boli daca nu are alcel vaccin