| wolfman22 a întrebat:

am o intrebare daca eu am o catea Labrador golden retriver

rasa pura,fara pedigree, insa este campioana la juniori, si o dau la monta cu un caMpion, rasa pura si care are si pedigree, puii ies cu pedigree?

Puii vor avea pedigree? Adica eu voi putea mege cu ei la competiti!?

Eu tot nu am inteles! Femela este de rasa pura si campioana la juniori iar masculul are pedigree.este de rasa pura.si este si campion ...atunci puii ce vor fii?

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

Deci un caine crescut cu pedigri are mai mult calciu iar daca tatal si mama sunt campioni puiul va avea ambele trasaturi ale paarintilor.Deci un caine cu pedigri e mai sanatos.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Sall! Bafta!