| Lovepoison a întrebat:

Am o intrebare. Mi-am invatat motanelul sa isi faca nevoile in ladita cu nisip. Dar de cand a invatat e tot mai agitat, nu sta locului, incepe sa fuga aiurea prin casa. Tot scormoneste in ladita, si eu am mereu grija ca ladita sa fie curata. Care ar fi cauza? Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| sweetlollypop a răspuns:

Si pisica mea facea ls fel dar eu stau la casa si am scos-o un pic afara, sa stii ca exista lesa speciala pentru pisici si nu te lua de toti prostii care comenteaza aiurea la pisica cu lesa... daca te uiti la un episod din cats 101 vei vedea ca foarte multe pisici au lesa scoate-l afara pe motanel!winking

2 răspunsuri:
| KyssOana a răspuns:

Vrea sa faca pui happy sau vrea afara ...hmmhappy vrea companiwinking

| xAkXsn a răspuns:

Stai la bloc nu?laughing »»»S`a plictisit si el singur in casa.
Scoate`l pe afara.plimbăl am si eu un cotoias mic happy )toata ziua se joaca.=> cauza este ca nu e plimbat * scuze formularea laughing*, Să il plimbi