| anonim_4396 a întrebat:

am o pisicuta corcitura de siameza, e alba cu ochi albastri, extrem de frumoasa si jucausa, am adoptat-o de cand era cat palma mea, acum are aproximativ 3 luni. Eu locuiesc la casa si pana acum nu a plecat nici macar o data de acasa, era foarte rasfatata, manca doar whiskas, crochete si avea ladita ei cu nisip in care sa-si faca nevoile! dormea cu noi in pat si ne iubea mult. Azi pe la ora 3 a fost de negasit, credeti ca se mai intoarce? multumesc

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Si cainelui meu ii place sa se plimbe(nu poti tine animalele numai in curte), dar vine inapoi dupa cateva ore sau cel mult o zi...

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă va găsi alt loc în care să fie răsfățată mai mult, nu se mai întoarce. Cam așa fac toate pisicile, se duc acolo unde le este mai bine și nu sunt niciodată credincioase omului, cum e un câine. În mintea lor nici nu văd omul ca pe un stăpân, ci ca pe un egal de-al lor, sau în unele cazuri chiar iferior acestora.

| raisa1993maria a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu ii lipsea nimic, nu multa lume de la tara isi hranesc pisicile cu mancare speciala lor, cand am gasit-o era moarta de foame, poate se intoarce totusi sad multumesc de raspuns

| SirGilbert a răspuns:

Sigur va veni.
Probabil e deja apropiata de varsta maturitatii si merge prin vecini sa faca cunostinta cu celelalte pisici.
Eu aveam un motan ce lipsea chiar si doua saptamani.Asta pana l-am castrat!

Deci asteapt-o ca va veni!