| dimitrievlad12 a întrebat:

am o pisica maidaneza si stau la apartament. vreau sa o comving pe mama sa ma lase sa-mi iau o pisicuta ragdoll deoarece e rasa mea favorita si am auzit ca e perfecta pentru apartament si se intelege bine cu o alta pisica.va rog din suflet sa ma ajutati sa o comving pe mama, asta e dorinta mea cea mai mare, ve rooog

2 răspunsuri:
| AbyAndrei a răspuns:

O solutie ar fi aceea sa o comvingi pe mama ta ca nu face nici o problema, sau ca si un coleg or un prieten pe care il stii tu are una si ca ii foarte draguta si cuminte.(In general asta vor mamele sa aiba)

| Cosmin162749 a răspuns:

Fa si tu ce vrea mama ta ascult-o ...nu fa prostii ia note bune l scoala si iti ia merge de fiecare datawinkingbig grinbig grin