| teiube a întrebat:

Buna sunt mare iubitoare de pisicute dar nu stiu ce sa fac mie imi plac pisicile de rasa gen birmaneze, siamez ca pisicuta wiscas dar cineva mi- zis ca birmanezele si siamezele sunt rele si rupa tot in cale si se da la stapan eu stau in apartament si mama zice ca o pisica nu poate sa stea in apartament dar eu stiu oameni care au si cani in apartament si cate 2 pisicute si nu stiu ce sa fac cine ii da mai multe detalii si ma ajuta re fundita

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Pai nici mama nu vrea sa auda de animale in casalaughingcand aveam 14 ani le aduceam, le dadeam mancare si imi inchideam camera.:d
Si eu am avut 3 birmaneze si 1 siameza, am auzit ca-s foarte rele chiar 2 dintre ele mai ales cele birmaneze ma zgariau mereu, si pe o vecina de-a mea era s-o omoare :l
Nu e bine, poate inca nu constientizezi, si trebuiesc si ingrijite si multa mancare
Cand ai sa fii la casa ta, poti sa-ti iei cate vrei dar deocamdata stai in casa parintilor si asta este nasol, de convins nu cred ca o poti convinge, decizia de mama niciodata nu se schimba, aproape niciodata.Nu fi suparata ai sa ai timp si de pisici:*
Sper ca te.am ajutat, funda?puppy dog eyes

| teiube explică (pentru Barbiiiiie):

E casa mea parinti stau in casa mea nu eu in a lor dar vad eu cu rezolv mai astept cateva raspunsuri si daca nu e nimic concret funda e a ta