| ANAANAklhnkln a întrebat:

am salvat d la moarte un motanel alb-negru si are nevoie de un camin.este deparazitat, jucaus, cuminte. ofer si hrana si nisip pentru primele zile.sunt din bucuresti, ma numesc daniela

3 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Nu stiu daca vei gasi aici ceva, foarte frumos gest!love struck

| princess92 a răspuns:

Frumos din partea ta, dar nu stiu daca vei gasi pe aici ceva.mai bine ai incerca un site de vanzarithinking

| dienuta_9006 a răspuns:

Sincer n-as fi interesata, ma bucur pentru gestul tau dar eu am deja 5 pisici acasa nu imi mai permit inca unul.hee heescuzesadcrying