| Ivannaa a întrebat:

Am si eu un motanel de numai o luna jumate sau aproape doua. Azi cand am fost sa il scutur de nisip in chiuveta am observat ca ii curge sange din fund. Nu stiu ce poate sa fie, Erau doar niste picaturi...In rest nu i-a mai curs. Dar ma ingrijoreaza pentru ca azi nu e prea activ desi in general este foarte jucaus

Răspuns Câştigător
| andrascupik a răspuns:

Buna,motanelul tau are o boala sau s-a lovit du-te cat mai repede la un veterinar priceput!

4 răspunsuri:
| InsanelyWicked a răspuns:

Trebuie dus de urgenta la vet, daca vrei sa nu moara.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Poate s-a zgariat cumva pe la fund in, dar totusi mai vbe mergi cu el la un medic veterinar ca sa-l vada.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Poate are diaree cu sange...cel mai bine ar fi sa mergi la un veterinar

| Ivannaa explică (pentru YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn):

Asta voiam sa fac. Dar ma gandeam sa mai astept pana maine. Multumesc pentru raspuns.