| AliceAne a întrebat:

Urgent, donez motanel metis angora,are ochii verzi, cel din poza de la contul acesta, gri deschis, 7 luni, deparazitat intern si extern, cuminte,afectuos si jucaus, stie sa faca la nisip, nu este mofturos la mancare. il donez pentru ca nu se intelege cu catei mei si imi este frica sa nul raneasca vreunul din caini. daca il doriti, pot sa vil arat la web sau sa va dau mai multe poze cu el, cei interesati va rog sami lasati un id prin mesaj privat. (ma adresez doar iubitorilor de animale si mentionez: daca sunteti crescator de serpi sau ceva de genu, nu este hraqna pentru serpi). :*:X multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Lil2828 a răspuns:

Buna.De unde esti? As fi eu interesata! Nu am nici un animalut si mi-as dori tare mult unul! Te rog sa imi raspunzi cat mai repede posibil.big grin

| AliceAne explică (pentru Lil2828):

Sunt din constanta, dar nu din oras, lasa-mi id tu prin mesaj privat, sa vb pe mess
k e mai simpluwinking