| Tinna_Cristina_1989 a întrebat:

Am scos firele din operatia pisicii la doctor si sangereaza putin.e normal asa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar mai fi trebuit lasate firele daca sangareaza. sa o supravhezegi atent sa nu se desfaca operatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuia sa le mai lasi firele, nu trebuiau scoase, ai grija sa nu se desfaca operatia!
Te pup!

| D3jflv a răspuns:

Daca sangera de cand cu operatia e normal daca a inceput dupa o zi doua nu prea cred

| Anonim13rautatea12DIE44 a răspuns:

Da...insa trebuie sa ii pui pansament si sa nu o lasi sa faca multa miscare. Funda?