| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 2 Intrebari despre Gta San Andreas!
1. Am vazut pe Youtube un Mod cu care poti aprinde Farurile, deschide usile, portbagajul la masini. De unde il pot lua?
2. La mine in Gta SA cand deschid sirenele la masina de Pompieri, Politie, Ambulanta... Nu aud nimic, vad doar girofarele!

Răspuns Câştigător
| amoshot7 a răspuns:

Salut! 1. Poti cauta mod-uri pe www.gtainside.com si wwwgtagarage.com! 2. Poate ai versiunea RIP adica i-a fost scos folderul audio! FUNDA?

3 răspunsuri:
| Gamer a răspuns:

1.Ala e GTA Bucuresti.Il poti lua de aici:http://www.pixelrage.ro/......-4062.html dar sa ai San Andreas in PC.
2.Da,ai versiunea RIP. Dupa cu spune numele versiunii nu poti sa auzi nimic.

| zuzubuzu a răspuns:

Eu iti pot raspunde doar la a 2-a intrebare: daca ai versiunea RIP adica i-a fost mai de mult scos folderul audio. Sper ca ti-am fost de ajutor. Chiar daca nu ti-am raspuns in totalitate. Daca te-am ajutat cu ceva te rog... fundita?

| EuSmecheruXXL a răspuns:

1.GTA BUCURESTI 2.Nu poti si gata