| Cristi01Andrei a întrebat:

Sall! Am si eu o intrebare! Cum pot face la Gta San Andreas la masinile de politie, ambulantele si pompierii sa faca farurile si girofarele fiecare in alt mod? Nu stiu daca m.ati inteles da am vazut pe youtube ca 1 baiat facea la masinile de urgenta farurile si girofarele in alt fel!?! Am San Andreas acela normal cu masinile de politie Sant ceva de genu este gta-il veki! Cine ma ajuta dau Funda si 3 Votri! Scuze de categorie!

2 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

Treaba sta in felul urmator. Ce avea baiatul ala se cheama moduri. Modurile pot fi pentru skinuri, obiecte, case masini, iar in cazul nostru pentru masini.

Pentru a instala un mod pentru o masinuta, trebuie sa ai SAMI( un program ce te ajuta sa instalezi modurile pentru masini, scimband fisierele din gta.img)

Pentru mai multe informatii despre moduri si cum imi poti modifica GTA:SA uitete aici:http://www.google.ro/......http?/ 2, or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=fc8c50bc807a7d80&biw=1024&bih=626

Nu iti pot da toate detalile. Este mult prea mult de munca. Insa, daca cercetezi bine situl, vei gasi informatile necesare si cine stie? poate chiar si moduri ce o sa iti placa.

Bafta!

| Cristi01Andrei explică (pentru Marius94_5839):

Mai da.mi 1 data siteul! Plis si daca poti id de mess a.si vrea sa ma ajuti