| Sporea_Danutzu_1977 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, am o pisicuta micuta si mereu cand o duc afara se lungeste la soare si cred ca ar sta si ore in sir asa iar cand o trezesc parca e asa, bleaga, ar trebui sa-mi fac griji in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,pisicile sunt cele mai puturoase animale de pe planeta, pot dormi si 16 ore per zi, nu sta ea degeaba se linge, cand i este foame mai vede de un soricel, in rest ce sa faca, nu o bombarda cu multa mancare si invata o sa vaneze si ea, joaca-te cu ea

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place doar sa lenevească, dar ai grija totuși dacă o sa fie o caniculă mare afara sa nu o lași sa stea chair în plin soare