| KyddaPufffyk a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare. Aveti idee daca acest caine este de rasa? https://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

E un metis cred ca intre bichon frise si caniche, asa pare: talie medie, par cret, infatisare de frise...

Mi-e una nu mi se pare un metis reusit.

| KinderBeeeib a răspuns:

Este de rasa dar nu o rasa pura ci un metis (o corcitura in mai multe rase)
Cred ca un Bichon-Caniche-Maidanez.

| petre059 a răspuns:

Eu cred ca este terrier, nu e prea elocventa poza, dar asa cred 90%.

| SashaS a răspuns:

Buna. Nu cred ca este de rasa. Pare a fi terrier dar nu stiu sigur.