| NoOne18 a întrebat:

Ce fel de rasa este acest caine? https://www.facebook.com/....../photo.php

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

E un metis foarte dragut, deci nu e de rasa.
Din poza pare de talie mica.

| karsivan a răspuns:

Pare a fi a ciobanesc german un metis sau asa ceva, nu are nimic de a face cu rotwailerul, oricum este un catel dragut si cred ca o sa fie foarte iubit.

| Decebalul a răspuns:

Maidanez laughing

| adishorMS a răspuns:

Nu cred ca e de rasa, dar e simpatic deocamdata

| NoOne18 explică (pentru adishorMS):

Aha,eu credeam ca e un rottwailer

| adishorMS a răspuns (pentru NoOne18):

In nici un caz rotwailer par prea mare, labe prea mici petele decolorate etc.

| Roxy5199 a răspuns:

E rottwailer cu yorkshire terrier.

| anamariatare a răspuns:

Dupa fata lui ori e ciobanesc german ori e ori ciobanesc de berni sau cel mai sigur e metis de ciobanesc german cu rottweiler

| Kitty100 a răspuns:

Cred ca este rottwailerlaughing, sau metis...dar oricum e simptic rau:X