| Lia03 a întrebat:

Am si eu o intrebare in privinta pisicutei mele de 4 luni careia i-am schimbat nisipul pentru litiera cu cel silicat. Toate bune pana a inceput sa-l manance. I se poate intampla ceva rau, sa revin la cel dinainte? Nu mananca mult, doar 2-3 bilute i le gasesc prin gura lipite de gingii, chinuindu-se sa le dea afara, dar cine stie ce face cand nu sunt acasa.

1 răspuns:
| doggy123 a răspuns:

Eu nu cred ca e tare bine sa manance nisipu, poate avea dureri de stomac, iti sugerez sa revii la nisipul pe care l-ai avut prima data