| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

In afara de mancare de pisici ce pot sa ii dau pisicutei mele sa manance? Nu prea mananca mancare de pisici. Funda

Răspuns Câştigător
| alexgeo000 a răspuns:

Tot ce mananci si tu da nu are pretenti, si daca are se obisnuieste, am si eu un motan si nu manca ce ii puneam eu ii lasam acolo si odata si odata trebuia sa manance (cu cat creste o sa isi schimbe gusturile). Sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Da-i mancare gatita de care mananci si tu (in afara de ciorbe, sosuri, salate vegetale).

| alina2k18 a răspuns:

Ce varsta are? E kitten?
Incearca pliculete cu sos, nu are cum sa nu ii placa, dar ia ceva bun nu Whiskas... Hill's, Applaws, Origins- astea le recomand.
Bucatele de piept de pui fiert cu putin orez.

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru alina2k18):

Pisicuta mea are 7 luni

| alina2k18 a răspuns (pentru Miu_Stefan_1999):

Da-i mancare pentru pisici mici -kitten - de sunt in crestere. E in plina dezvoltare, nu o invata cu mancare de mananci tu. Bobite kitten, pliculete cu sos, carnita fiarta cateva bucatele si atat.
Poti intreba si veterinarulwinking
Nu te zgarci la calitate chiar daca e mai scumpwinking merita si ea ceva bun plus o pisicuta mica mananca putinwinking

| IIIshaneIII a răspuns:

Soareci!

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Ficat fiert de pui si cuburi de carne de curcan.
Daca nu aici e ce ai nevoie:https://pets.webmd.com/feed-pets-17/slideshow-people-foods-cats-can-eat

| AllexxGrigoras a răspuns:

Lapte mananca sigur sau branza paine, carnat.