| dewwww a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi daca locuiti in constanta ati putea sa imi recomandati un salon unte pot sa imi tund cainele (bichon havanez) si cam cat m-ar costa? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Ce prostie. nici sa nu te gandesti sa'l tunzi acasa. dar e interesant. dc vrei sa'l tunzi? este iarna. oricum in constanta nu cunosc niciunul dar stiu ca este o clinica veterinara in navadoari, la staul. este destul de mare. multi mi'au recomandat'o.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa til tunzi aksa... j nu te costa nimic