| Elly12 a întrebat:

Cam cat poate costa un Bichon Havanez?

4 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Decii incepe de la 100 de euro. la persoanele care au avut femele si leau fatat.si acum nu pot sai tina pe toti.si creste pana la 250
la canise sau petshopuri
fi atenta
la petshopuri...sunt de multe ori bolnavi
nu te lua dupa restul
ca de obicei in canise au conditii mai grele
toti vin : mama canisa pedigreeee wow iau de aici ca e scump
****! vin la mine la veterinar zilic aproape pui de catel luati de pe net de la canisee sau din petshopuri
toti ff bolnavi
cu aceleasi boli in mare parte

ai grija:* havanezul este mai putin pretentios decat maltezul[de ex], dar si el are chichitele lui
nu e caine de curte
si acum ca tot vine iarna, sa nu cumva sal tin inn frig

| AllinaDaniella a răspuns:

Pornind de la 150 Euro.

| Alex4322 a răspuns:

De la Pet shop cam 13 milioane.De la canisaPremium 12 milioane.De la Royal pet tot cam 12 milioane.De la canise cam 5 milioane.Si de la unii vanzatori pot costa si 3 milioane(eu mi-am luat o fetita superba de la cineva din crevedia cu 3 milioane )

| TerraVampire a răspuns:

Daca vrei sa.l iei pedigree e cam 10 milioane(atat e la un petshop dar iti dau un sfat sa nu.ti iei de la petshop) si cu 12-13 milioane de la o canisa (de la o canisa stii sigut ca bichonul e sanatos) sau mai e o alta posibilitate... poti sa comanzi de pe net de la pers care le.a fatat catelul si vand puii cu un pret mai redus... sper ca te.am ajutathappy