| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. Stiti niste locuri pentru catei in Bucuresti? Mai exact in zona Titan? Este unul in parcul IOR( Alexandru Ioan Cuza) insa sa merg zilnic acolo e putin cam dificil pentru ca ar trebui masina (autobuzul) sau pe jos e destul de departe.

4 răspunsuri:
| EuElyEla99 a răspuns:

Buna happy daca stai mai spre Morarilor, e binehee hee ce zici de parcul Morarilor big grin ca este acolo un tarc pentru catei big grin

| PяInCєSs a răspuns (pentru EuElyEla99):

Mai exact stau pe langa Auchan, e la fel de departe dar pe unde e? Ca poate o sa ma duc si pe acolo.

| fear1234567 a răspuns:

Nu ai un parculet in zona? daca e cuminte.

| MrSebastian a răspuns:

Nu stiu, sunt din Buzau