| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu un caine Ciobanesc Caucazian in varsta de un an.Seara cand vin acasa de undeva maraie foarte urat la mine ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Incearca sa te imprietenesti mai bine cu el si sa petreceti mai mult timp impreuna! Da-i tu de mancare si poate rezolvi! Multa sanatate va doresc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei cainii fac asa la cei care se poarta urat cu ei.Da-i de mancare, mangaie-l.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca e un fel de a-ti reprosa o absenta mai indelungata.Nu e ceva agresiv, depinde de,, tonalitate,, in functie de rasa.Atunci alinta-l si vorbeste-i cu blandete, si,, reprosul,, lui se va transforma in bucurie.

| Disaier a răspuns:

Scuze am uitat sa specific ca eu am 16 ani