| Burzea a întrebat:

Am acasa un catelus ciobanesc caucazian si este ffft bolnav, geme mereu, nu poate sa mearga, nu mananca si cand vreau sa pun mana pe el vrea sa ma muste si maraie la mine. ce credeti ca are? nu cred ca mai vede rasaritul soarelui.
a venit veterinaru si i-a facut 2 injecti

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Crezi ca noi avem un glob de cristal si putem sti ce are cainele tau? De ce nu l-ai intrebat pe veterinar? K doar daca i-a facut injectii, inseamna ca l-a tratat pentru o boala. Nu poti sa tratezi fara sa stii ce boala are un pacient.
Noi aici putem doar sa ne dam cu parerea si sa spunem numai aberatii, doar veterinarul care l-a consultat stie ce are.
PS: imi pare rau ca se simte rau! Poate totusi are zile si va trai.

| a1doru a răspuns:

Daca nu mananca si te maraie cand il atingi vezi sa nu fi inghitit vreo punga de plastic sau ceva de genul asta.am patit-o si eu cu lupul meu, cand era mic.era sa moara.in mod normal, veterinarul ar fi trebuit sa-ti spuna ce crede el ca are...

| A98 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-l duci la veterinar urgent. Apropo are vaccinurile facute?