| anonim_4396 a întrebat:

am si eu un papagal si de vreo 2 zile am observat ca face caca asa mai lichid decat inainte... din ce cauza? inainte nu prea bea apa, dar acum a inceput sa bea... poate fi din cauza asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Poate are diaree si asta ar cam insemna ca are probleme digestive. du l mai bine la veterinar

| Maruu a răspuns:

Face cacalita din cauza apei, am si eu.big grin

| oNaDy a răspuns:

Pai poate inainte facea uscat si acum face normal thinking totusi daca face lichid lichid ar trebui si o vizita la medicul veterinar.

| xCaTgIrLx a răspuns:

Ai putea sa te duci la veterinar! Poate iti spun ce trebuie sa faci.

| AlexandraCr a răspuns:

Cineva mi-a spus ca poate fi din cauza ca ii dau patrunjel si el s-a invatat sa manance mai mult patrunjel decat mei...

| UnderWorld a răspuns:

Se numeste diaree mai caca lichid