| TattoosPiercingsPlugs14 a întrebat:

am un acvariu cu 2 broaste si cam de 2-3 luni acvariul a inceput sa miroase urat. Miroase a alge cred, ma rog miroase foarte urat si le schimb apa de 2 ori pe saptamana dar ma gandeam ca poate e de vine filtrul dar nu stiu sigur thinking

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Posibil din cauza resturilor de mancare si a faptului ca temperatura apei si a aerului a crescut.

| dianapisicutza a răspuns:

Poate ca trebuie sa le dai mancare mai putina!

| denisaanuta a răspuns:

Depinde..si eu am avut o broscuta 10 ani de zile si ii schimbam apa odata la doua zile. poti sa ii schimbi mai des apa si schimba filtrulhappy