| andra22love a întrebat:

Buna am un bichon care nu vrea sa doarma noaptea deloc ne trezeste mereu sa il ducem afara si incepe se latre si nu mai vrea sa stea in casa si mai avem si o catelusa mai mare dar este sterilizata si el nu o lasa in pace...s-ar putea ca bichonul meu pupacios sa fie in calduri? E baiat are trei ani si a fost acum 6 luni sau mai mult timp la imperechere.Si daca il aduc cu forta in casa atunci incepe sa faca galagie sa se spele pe labute si sa maraie la noi. Azi noapte asa a facut tot timpul. Avem probleme si cu mancarea ca nu prea mananca ce ii dau si multa lume a spus sa nu il mai rasfat atat...ce pot sa fac sa se linisteasca? Dau funda

3 răspunsuri:
| fkfgjgfgd a răspuns:

Poti sa nu il supraveghezi cand mananca pune-i mancarea si dupa o ora doua
vezi daca a mancat

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Pai...sigur e in calduri deci...lasa-l sa stea mai mult in preajma cateluseihappy

| Derp02 a răspuns:

Poti sa nu il supraveghezi cand mananca pune-i mancarea si dupa o ora doua.