| MarianBesenyei a întrebat:

Buna, am un bichon este mascul, am o întrebare. Fratele meu l-a luat la el pentru 3 ani și ia schimbat mâncarea din Royal Canin in Pedygree și acum la adus inapoi la noi, mai am inca o fata Sasha care mănâncă Royal Canin si masculul nu mai mănâncă mâncarea pedigree și i-am schimbat-o înapoi în royal canin, este bine ce am făcut?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el la veterinar este singurul care iti poate raspunde la intrebari nu noi.

| blackann a răspuns:

Cel mai bine sa intrebi veterinarul, dar royal canin si pedigree contin cereale, mai bine te muti pe brit sau petkult.