| LoLiTa1808 a întrebat:

Am un bichon maltez in varsta de 1 an si 5 luni si am o nelamurire in legatura cu mancarea.Cand era mic, era obisnuit cu mancarea Guabi, asa ca i-am luat si eu. Apoi am inceput sa ii dau Royal Canin si acum am ajuns la Pedigree.Acum ceva timp o prietena mi-a spus ca nu este bun Pedigree-ul, dar nu mi-a spus de ce.E adevarat? Pedigree nu e bun? De ce? Imi puteti da un link ceva sau sa imi spuneti voi de ce? Si inca o intrebare:am auzit de Royal Canin Maltese 24. E bun? Sau daca nu care e cea mai buna mancare?

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Royal Canin Maltese este o mancare foarte buna pentru caini deoarece are foarte multe proteine care ii ajuta sa isi regenereze blana, il accepta foarte repede chiar si caini mai pretentiosi si crochetele stimuleaza mestecatu in asa fel in cat in timp sa nu se depoziteze tartu. Si Pedigree-ul este o mancare foarte buna dar mai bine incerci Royal Canin Maltese 24.