| eusunttheodorath a întrebat:

Buna am un Bischon si are 1 an jumate as vrea sa il dresez dar nu stiu cum. am cautat pe internet un dresor din rm. valcea dar nu am gasit

Răspuns Câştigător
| Cookie2275 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-l duci la un dresor. Daca ai timp poti sa-l dresezi tu(te poti uita pe youtube la metode de dresaj, sa citesti anumite reguli de baza)

1 răspuns:
| DarkonesVIP a răspuns:

Dar mai este o idee de baza : de mic trebuia sal dresezi ca sa se invete ca si eu am un pisoi de 1 an si 7 luni si de mic l-am invatat multe lucruriwinking