| xXGeo98Xx a întrebat:

Buna am un catel in sat are 1 an si as vrea sa stiu daca ii pot taia unghiile?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca e afara si alearga sau il scoti destul de des, nu e nevoie sa ii tai unghiile pentru ca si le toceste atunci cand merge/alearga. Doar unui caine bolnav i se taie unghiile pentru ca nu se poate deplasa.

| untu a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Intreaba medicul veterinar, el stie ce trebuie facut pentru a taia unghiile!

| ciribist a răspuns:

Da dar ai grija nu prea mult fiindca il ajuta la unele chestii.

| Ciubotaru_Alex_2001 a răspuns:

Poti sa i le tai de ce nu? laughing funda?

| AlexLexu a răspuns:

Da desigur și eu am cățelușă și eu I le tai doar medicul sa aibă grija ca sa nu I le taie prea mult ca după o sa l doară pe cățeluș ♧

| anna1999767 a răspuns:

Da poți happy