| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cum imi pot lasa unghiile sa creasca? Nu ma pot controla fara sa le tai laughing. Nu stiu cum sa scap de obiceiul asta de`imi taia unghiile. Funda! Ce trebuie sa fac sa imi creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| fustiteTUTU a răspuns:

Da-le cu zeama de lamaie, se vor intari si iti va fi mai greu sa le tai sau sa le rozi.

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Câinii teckel scormonesc în pământ după rozătoare, vrei să faci și tu la fel?
La ce îți trebuie unghii mari, ca să nu ai succes la bărbați? ( că își zice : asta are unghii mari, nu face treabă, e putoare, nu îmi trebuie!)

| GrellSutcliff a răspuns:

Poi. in primul rad. trebuie sa scapi de obiceiu astalaughing puneti un eliastik de bani la ambele maini. si cand iti vine sa le tai trage de elastiklaughing) faza de crescut.nu stiu prea ce sa zic. alemele cresk vre`o jum de cm intr-o luna :I

| Andra10 a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti deloc la unghiile tale. Gaseste ceva interesant de facut si evita sa le vezi (ca apoi vei vrea sa le tai din nou). Succes happy.

| elenaaarion a răspuns:

Hmmm, eu cred ca tu de fapt le rozi, nu le tai... Da-ti cu ardei iute pe unghii happy

| 00Ellena a răspuns:

"Obiceiul" tau este pe baza de stres.Incearca sa te controlezi.iar pentru cresterea rapida a unghiilor iti recomand uleiul de ricin happy Bafta!