| anonim_4396 a întrebat:

Am un catelus chihuahua de doi ani si vreo 5 luni. De vreo luna-doua a fatat catelusa cu care l-am imperechiat si ne vor da si noua un pui. Intentionam sa il pastram. Credeti ca se vor intelege? Mentionez ca puiutul este tot mascul.

Răspuns Câştigător
| roxyema a răspuns:

Pai cred ca se vor imprieteni...am avut si eu parte de o situatie asemanatoare...si sau imprietenit... k si la pisici...am o pisica si am adus o alta pisica pentru ca era singura... o zi sau certat au mieunat una la cealalta si pana la urma sau imprietenit...cred ca se vor intelegebig grin...sa ma anunti cum decurge imprietenirea da?big grin...kiss

3 răspunsuri:
| gianinutza a răspuns:

Wow atatia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred ca da eu am un bichon mascul si cand l-am cumparat statea cu o sora de-a lui si un frate si ni-o spus doamna ca se antele foarte bine

| andre199 a răspuns:

Cred ca nu se vor intelege de obice mascul cu mascul nu prea se inpaca. Dar avand in vedere ca puiul este fiul cainelui ar exista sanse. sfatul meu este sa il pastrezi si in plus daca vor locui impreuna nu vor avea alta optiune decat sa se inteleaga nu crezi?