| presuttosophie7 a întrebat:

Am o cățelușă în vârstă de 5 ani care alăptează o pisicuță în vârstă de o luna și jumătate, de aproximativ 2 saptamani. Este normal? Va avea consecințe? Țin sa menționez ca cățelușă a fatat de 4 ori și credem ca este gestanta. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici vorba de asa ceva si omul bea lapte de vaca si e super ok

| Hammurabi a răspuns:

Cred că va fi ok.
Acum, dacă pisicuța o să latre, nu va fi nici o nenorocire. laughing

| GabyT10 a răspuns:

Nu se intampla nimic, daca tu spui ca deja e gestanata catelusa.Este o problema daca nu este gestanta si are lactatie falsa. Pisicutei nu i se va intampla nimic, dar catelusa are nevoie de tratament.Multa sanatate animalutelor tale.

| gabriielaaa a răspuns:

Nu cred căi face rău niciunuia. E doar instinctul de mamă.