| BiancaDuta a întrebat:

Buna,am un ciobanesc mioritic de 2 luni si i-au iesit pe corp(dar mai mult pe burta) niste bubite mici care au facut crusta.Pe cao nu are,nici dupa urechi, dar are una mai mare pe gat. puteti sa imi ce are si un posibil tratament?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, si nu cred ca exista medici care sa-si piarda timpul pe aici. Asadar, mergi tu frumusel la un cabinet veterinar. Preferabil sa mergi cu frumuselul tau puiut.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te la veterinar, ca să-ți dea o cremă, mîine de urgență, Bianca! Trebuie să-l iei cu tine, pe cățeluș, altfel nu-i va da niciun tratament. Multe boli seamănă între ele, dar diagnosticul poate fi diferit.

| aria1996 a răspuns:

Poate fii raie dar acum nu stiu daca nu te poti duce la un veterinar ia cainele sau fai poze unde are si cum arata si arata-i farmacistului sunt sigura ca iti va da ceva.