| JustaLittle a întrebat:

Am un fisier pdf ce consta intr-un sablon origami. Problema este ca este negru pe alb iar mie imi trebuie alb pe negru pentru ca vreau sa-l printez pe hartie neagra. Se pricepe cineva sa transforme? Fisierul l-am downloadat de aici https://gumroad.com/d/d0803dc3b910b208315c4384d924551c

Va rog sa imi trimiteti pe mail daca ati reusit : bymeroro@gmail.com

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Deschizi pdf-ul, duci imaginea in IrfanView, faci negativul (invert all channels), si gata. Trivial.