| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

vreau sa creez un chatbot siii am downloadat un fisier de tip fla si problema este ca nu am un anumit program cu [virgula] care sa il deschid. Am incercat cu FileViewPro, dar nu pot face nimic deoarece este demo, si trebuie sa platesc ca sa il pot folosi in intregime.
Stiti vreun alt program cu, care sa deschid fisierul fla?
Multumesc

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai.fla il deschizi cu unul din programele de editat fisiere.fla, cum ar fi de exemplu Adobe Flash CS3 [CS4, CS5] Profesional, sau Flash 8.
http://www.adobe.com/downloads/?ogn=EN_US-gn_dl