| AndrySiAtat a întrebat:

am un papagal, cel din poza, cumparat acum 4 zile, problema este ca doamne de la magazin mi-a spus ca este baiat, iar o prietena de familie care a avut si ea papagal mi-a spus ca e fata. Uitativa la poza, voi ce credeti ca este, cat mai multe rasunsuri plzzzz puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Poza este prea mica ca sa imi dau seama. Te rog, intra pe site-ul meu si intreaba specialistul in papagali cu care coloboram: http://cuteanimals.forumer.ro/

| Alinna20 a răspuns:

Da poza mai mare ca nu se vede nimic.

| AlexCrb a răspuns:

N-ai cum sa iti dai seama dupa poze. Cauta si tu pe net diferentele dintre sexe si examineaza-l atent. Eu mi-am cumparat doi baieti si m-am trezit cu oua in colivie... aia habar nu au ce vand.

| Roxana75 a răspuns:

Din poza nu se vede bine dar si eu am doi papagali micuti albastri, iar cel de la magazin mi. a spus ca cel care nasul maro e fetita iar cel care nasul albastru e baiatbig grin

| AndrySiAtat explică (pentru Roxana75):

Are narile si roz si albastre, deci...