| Random1999000 a întrebat:

Bunalaughing Am un papagal Micul Alexandru care tot timpul sta afara din cusca. Sora mea vrea sa adopte un pui de pisica. Oare ar putea pisica sa se obisnuiasca si sa nu-l manance?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt sanse de 1% sa scape nevatamat.

| MoralSystem a răspuns:

Pisicile mele vaneaza constant porumbeii de la geam. Au instincte de pradator. Acum daca este un puiut de cateva luni, s-ar putea imprieteni cu papagalul. Depinde. Daca incep sa se joace, totusi pisica s-ar putea sa-l muste si sa-i faca rau.