| Carlos2404 a întrebat:

Am un Yorkshire Terrier de 1 an și nu l-am auzit sa latre. Cum pot sa îl fac sa latre? Am încercat metode cu Dog'S Barking dar nu merge. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mihaella111 a răspuns:

Si eu am si nici catelusa mea nu prea latra... latra foarte foarte rar nu e nimic de speriat asa este rasa lor sunt mai tacuti

1 răspuns:
| antoniasica a răspuns:

Poate el așa s-a născut, e un defect mai bine du-l la veterinar să îți sspună dacă așa e, dacă nu, la un moment dat va lătra el fi sigur! Îmi pare bine că ți-am fost de folos.