| bartimre88 a întrebat:

Buna!
As dori sa cumpar piranha in acvariu, dar nu prea gasesc. Nu stiti in ce oras exista petshop, unde gasesc? Sau macar un webshop! Preferabil din Cluj-Napoca!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna bartimre88,
Ai incercat sa intrebi la Regionala poate pot ei sa iti faca o comanda sau te sfatuiesc ei unde sa mergi.
Nu am vazut niciun petshop unde sa vanda piranha dar zic eu ca ar trebui sa intrebi la Regionala pentru ca au destul de multe animale si gasesti de la pesti, paianjeni, camelioni, pana la papagali sau catei.
Pa, pa