| lallalle a întrebat:

Buna:*
as vrea sa adopt un catel. Nu conteaza rasa doar sa fie talie mica/mijlocie pentru ca locuiesc la apartamentsad. iubesc cateii! imi sunt asa de dragi va rog ajutati-ma daca cunoasteti pe cineva lasati-mi un nr de tel un id orice. mersi mult

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna lallalle,
Presupun ca din pacate nu esti din cluj.
Tocmai am primit o nou mesaj SOS unde avem nevoie de cazare temporara pentru un catel de 4 luni care dupa cate am vazut eu va ajunge de talie mijlocie. Daca il vroiai puteai sa il adopti direct.
Cauta-ti aici orasul pentru ca sunt multi care isi posteaza aici cateii http://www.piata-az.ro/ sau poti intra pe animalut.ro
Daca mai astepti vreo 3 luni, multe femele o sa nasca si o sa vezi multe anunturi cu pui de 1 luna jumatate care sunt dati spre adoptie
Pa, pa

2 răspunsuri:
| lallalle explică:

Am cautat pe google dar nu am gasit sad. eu stau intr-un oras mic... nu sunt adaposturi pentru cateisad din pacate...

| Aliutza a răspuns:

Cauta pe google. Nu stiu de unde esti, dar in orasele mari exista crescatori de caini, care au mai multe rase, de unde iti poti alege. Daca nu, adopta un catel de la un adapost sau de pe strada.

Un sfat prietenesc: ia`ti un catel de talie mica, gen mops sau orice alta rasa in general inactiva, lenesa, care nu face nimic toata ziua.
Bafta!