| Șttefania a întrebat:

Cumpar/Adopt caine de talie mica. Nu conteaza rasa

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Exista acum asociatii care ocrotesc animalele, aduna cainii in adaposturi, ii vaccineaza, deparaziteaza si-i ofera spre adoptie. Uita-te pe google la adoptii caini din orasul(tau sau apropiat ) si sigur vei fi uimit si nu vei sti pe care sa-l alegi! Un link cu centre de adoptii(dar sunt si altele) la http://www.adoptiicaini.ro/centre-de-adoptii/

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Reclamă nesolicitată, bine?

pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da rasa conteaza in tot deauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem un MASCUL PECHINEZ in varsta de 2 anisori, pe care dorim sa-l dam spre adoptie( catelul a fost gasit). Este f cuminte si jucaus, dar, din pacate, nu avem posibilitate sa-l tinem deoarece mai avem un caine si 2 pisici. Daca te intereseaza lasa-mi datele de contact pe mail( edgar.lavinia@yahoo.com)