| SupradozaDeMartieni a întrebat:

.as vrea sa adoptez o pisica(nu conteza rasa) big grin vreau sa fie mica ( nu foarte mica) As dori daca se poate si cu livrare gratuita Eu sunt din sectorul 5. Si pretul cam 10 lei(eu cred ca este de ajuns ). Daca se poate si niste poze ar fi super.Va multumesc! Sau daca stiti un site in care pot adopta pisica cu livrare gratuita si sa nu aive preturile crescute.Dau funda!

3 răspunsuri:
| GumitzaDePepene a răspuns:

Cu zece lei?
Daca e de rasa costa mult mai mult...
Cu zece lei de-abia cumperi o lesa si de mancare pentru pisica pentru o zi-doua...
Dar cum a zis Anneshht intri pe forumuri si site-uri de donatii animale, etc

| Anneshht a răspuns:

Buna. Poti intra pe Fundatia pentru animale ROBI. Gasesti foarte multe pisicute care nu au avut noroc de un stapan. Fac o mica paranteza... Eu am un pisoi pe care l-am gasit pe strada si nu era pui si nici nu este de rasa... deci nu conteaza rasa. Sper ca am fost de ajutor. O seara buna.

| SupradozaDeMartieni explică:

Scuze sa adopt o pisica (scuze m-am grabit )