| contdenimic1 a întrebat:

.as vrea sa adoptez o pisica(nu conteza rasa) big grin vreau sa fie mica ( nu foarte mica) As dori daca se poate si cu livrare gratuita Eu sunt din sectorul 5. Si pretul cam 10 lei(eu cred ca este de ajuns ). Daca se poate si niste poze ar fi super.Va multumesc! Sau daca stiti un site in care pot adopta pisica cu livrare gratuita si sa nu aive preturile crescute.Dau funda! scuze categoria

4 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Adoptii la categoria asta se fac numai dupa ce se termina filmul.
Altfel, intri in primul cabinet veterinar si vorbesti cu doctorul, el trebuie sa stie tot ce misca pe acoperisul fierbinte din sectorul tau 5.

| FyTzE a răspuns:

Du-te la un adapost de animale! am eu dar sunt din BV...

| VladBd a răspuns:

Gasesti dea pisici pe strada de te saturi de ele si ti se face si mila ia una de pe strada nu trebuie sa fie de rasa sau altceva

| dectave a răspuns:

Mai e valabil? Ai gasit pisica?